Kontakt

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

Tegevkonvendi juhatus

Esinaine
ksv! Anni Katkosild

esinaine@lembela.ee
Abiesinaine
ksv! Kertu Vaino

abiesinaine@lembela.ee
Kirjatoimetaja
ksv! Anna-Grete Juchnewitsch

scriba@lembela.ee
Laekur
ksv! Gertu Margus

 laekur@lembela.ee
Rebasevanem
ksv! Kadi-Kaisa Kaljuveer

rebasevanem@lembela.ee

Vilistlaskogu juhatus

Esinaine vil! Esta Rahno: esta.rahno@gmail.com

Abiesinaine vil! Riina Loit: riinaloit@hotmail.com

Laekur vil! Erle Uus: erle.uus@gmail.com

Laiendatud juhatus 2018/I

Abikirjatoimetaja – ksv! Jevgenia Uusväli

Arhivaar – ksv! Johhanna-Magdaleena Partsioja

Magister abacus – ksv! Kätlin Oinus

Magister cantandi – ksv! Anete Viise

Magister colori – ksv! Tuuli Katarina Lepasepp

Magister referendi – ksv!! Diana Haapsal ja Johhanna-Magdaleena Partsioja

Majavanem – ksv! Diana Haapsal

Spordiorganisaator – ksv! Merli Kesküla

Turundusjuht - ksv! Kristel Veerus

Juhatuse liikmed

Juhatuse liige on Mari-Liis Eller

Juhatuse liige on Esta Rahno

Juhatuse liige on Tuuli Ojasalu