Kontakt

Korporatsioon Lembela

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

a/a: EE247700771002025383, AS LHV Pank


Tegevkonvendi juhatus




Esinaine
ksv! Reeli Erik


esinaine@lembela.ee
Abiesinaine
ksv! Diana Haapsal


abiesinaine@lembela.ee
Rebasevanem
ksv! Johhanna-Magdaleena Partsioja

rebasevanem@lembela.ee
  Laekur
b!vil! Kadri Liis Leht


 laekur@lembela.ee   
 Kirjatoimetaja
ksv! Ave Lumiste


    scriba@lembela.ee  

Vilistlaskogu juhatus

Esinaine – vil! Aneta Guzaite aneta.guzaite@gmail.com

Abiesinaine – vil! Kärt Praks kart.praks@gmail.com

Laekur – vil! Hanna-Marleen Penno hannamarleen@hotmail.com

Laiendatud eestseisus 2021/I

Abikirjatoimetaja – ksv! Anna-Grete Juchnewitsch

Arhivaar – ksv! Eerika Niemi

Magister abacus – ksv! Sandra Elisabeth Saar

Magister cantandi  – vil! Merli Paasik

Magister colori – ksv! Kaidi-Kätlyn Reimann

Magister referendi – ksv! Anete Viise

Majavanem – ksv! Kaidi-Kätlyn Reimann

Spordiorganisaator – ksv! Maarit Stepanov

Turundusjuht - ksv! Melani Nõu

Juhatuse liikmed

Juhatuse liige on Mari-Liis Eller

Juhatuse liige on Esta Rahno

Juhatuse liige on Tuuli Ojasalu